Adres: Avni Dilligil Sokak, Köroğlu İş Merkezi No: 6/7 MecidiyeköyEmail: info@YMH-Teknoloji.com | ymh@YMH-Teknoloji.com

Systronic

SYS-CLEAN Yıkama Kimyasalları Kullanım Alanları

Stencils
Screens
Misprints
PCBs
Solder Frames
Filter Flux Traps
Boxes Magazines
Squeegess
STC1.0
Paste
X
X
STC2.0
Paste&Adhesive
X
STC3.0
Paste&Adhesive
X
X
X
MC1.0
Counditionally Stuitable
X
X
X
Counditionally Stuitable
MC2.0
Counditionally Stuitable
X
X
X
Counditionally Stuitable
BC1.0
X
X
SCC1.0
X
X
X
SCC2.0
X
X
X
WIPES
X


Sys-Clean-STC SYS-CLEAN STC
Stencil Cleaner temizleme serisi, elekleri ve Hatalı basılmış kartları oda sıcaklığında temizlemek için su bazlı temizleme Kimyasalıdır.

SYS-CLEAN STC 1.0
Şablonlardan ve baskılardan güvenilir bir şekilde lehim pastası. SYS-CLEAN STC1.0 kullanıma hazır olarak teslim edilir.
Specitication Sheet STC 1.0 detay için tıklayınız

SYS-CLEAN STC 2.0
Ayrıca yapışkan ve arızalı baskılı devre kartlarını temizler. SYS-CLEAN STC2.0 konsantre ve kullanıma hazır olarak mevcuttur.
Specitication Sheet STC 2.0 detay için tıklayınız
Specitication Sheet STC 2.0-concentrate detay için tıklayınız

SYS-CLEAN STC 3.0
Bir tarafa takılmış, yanlış yazdırılmış devre kartları için de uygun olan alkalinitesinden kaynaklanmatadır. SYS-CLEAN STC3.0 Kullanıma hazır olarak teslim edilir.
Specitication Sheet STC 3.0 detay için tıklayınız

Sys-Clean-MC SYS-CLEAN MC
Bakım temizleyici temizleme serisi, lehim çerçevelerinin ve ekipmanlarının, fırın parçalarının ve filtrelerin oda sıcaklığında. Fırın parçalarının ve filtrelerin oda sıcaklığında temizlenmesi için neredeyse kokusuz su bazlı, alkali temizleme ortamıdır.

SYS-CLEAN MC 1.0
Yanmış akı kalıntılarını, yağları ve gresi güvenilir bir şekilde temizler. SYS-CLEAN MC1.0 konsantre ve kullanıma hazır olarak mevcuttur.
Specitication Sheet MC 1.0 detay için tıklayınız
Specitication Sheet MC 1.0-concentrate detay için tıklayınız

SYS-CLEAN MC 2.0
Yanmış akı kalıntılarını, yağı ve gresi güvenilir bir şekilde temizler ve bakır ve pirinçten yapılmış daldırma banyosundaki hassas metal bileşenlerin nazikçe temizlenmesi için özel olarak optimize edilmiştir. SYS-CLEAN MC2.0 konsantre olarak verilir.
Specitication Sheet MC 2.0 detay için tıklayınız

Sys-Clean-BC SYS-CLEAN BC
Kalıp tahtası temizleyici temizleme serisi, baskılı devre kartlarının, seramik yüzeylerin, kurşun çerçevelerin ve güç modüllerinin akılarının giderilmesi için su bazlı temizleme ortamıdır. Ortam püskürtülebilir veya daldırma ultra sonik temizleme sisteminde kullanılabilir.
Specification Sheet BC 1.0-concentrate detay için tıklayınız

SYS-CLEAN BC 1.0
Sonraki tel bağlama ve kaplama işlemleri için yüzeyler hazırlamak için en uygun yöntemdir. BC1.0, çok hassas yüzeyleri istenmeyen kimyasal reaksiyonlarından korumak için özel olarak eklenir. SYS-CLEAN BC1.0 konsantre olarak verilir.

Sys-Clean-SCC SYS-CLEAN SCC
Kalıp elek temizleyici temizleme serisi, SMT şablonlarını ve suda çözünür emülsiyonlu elekleri temizlemek için solvent bazlı temizleme ortamıdır.

SYS-CLEAN SCC 1.0
Patlamaya dayanıklı ekipmanları ile, güvenilir lehim pastası ve SMT yapıştırıcılarının yanı sıra kalın film macunlarını veya şablonlardan ve ekranlardan iletken yapıştırıcıları temizler. Yüksek parlama noktası nedeniyle, ekran yazıcılarda ve makinelerden de kullanılabilir. SYS-CLEAN SCC1.0 kullanıma hazır olarak teslim edilir.
Specification Sheet SCC 1.0 detay için tıklayınız

SYS-CLEAN SCC 2.0
Halojenli olmayan çözücüler, hidrokarbon bazlı ve güvenilir şekilde lehim pastası ve SMT yapıştırıcılarını ve ayrıca patlamaya dayanıklı ekipmanda şablonlardan ve ekranlardan iletken film yapıştırıcılarını veya kalın yapışıtırıcılarını temizler. Yüksek parlama noktası nedeniyle, ekran yazıcılarında ve makinelerde de kullanılabilir. SYS-CLEAN SCC2.0 kullanıma hazır olarak teslim edilir.
Specification Sheet SCC 2.0 detay için tıklayınız

Sys-Clean-Wipes SYS-CLEAN WIPES
WIPES su bazlı bir temizleme maddesine daldırır ve hemen kullanım için optimize edilmiştir. Göze batmayan koku nedeniyle kullanımı kolaydır.

SYS-CLEAN WIPES 1.0
SMT şablonlarının ve diğer paslanmaz çelik yüzeylerin yanı sıra silecekler, spatulalar ve benzerlerinin ön temizliği için özel mendillerdir.
Specification Sheet WIPES 1.0 detay için tıklayınız