Adres: Avni Dilligil Sokak, Köroğlu İş Merkezi No: 6/7 MecidiyeköyEmail: info@YMH-Teknoloji.com | ymh@YMH-Teknoloji.com

Hizmetlerimiz

SATIŞ ÖNCESİ

Satış işleminin her aşamasında olduğu gibi, satış öncesinde de her kategoriden müşterimize hızlı destek, güvenilir çözümler, doğru ve net bilgiler sağlayarak; önce müşterilerimizin yaptıkları yatırımdan kazanç elde etmesini hedefleriz; müşterimizin müşterisinin de kazancını gözeten fizibilite çalışmaları yaparız. Satın alınan ürünler ve opsiyonlar kadar satın alınmayanlar da önemlidir; tüm özellik ve imkânlar konusunda bilgi veririz.

SATIŞ SONRASI

Çok iyi bilgi, tecrübe ve donanıma sahip mühendis ekibimiz ile satış sonrası uygulama desteği sağlayarak; eğitimler ve proses desteği ile en kısa sürede en iyi sonuca ulaşılmasını sağlarız. Herhangi bir olumsuzlukta probleme en kısa sürede müdahale ederek pratik ve kesin çözümler sunarız.

SERVİS ANLAŞMALARI

Doğru Teşhis, Hızlı Müdahale... Temsilciliğini yaptığımız tüm firmalara ait makinelerin montaj, devreye alım, bakım, periyodik bakım, revizyon ve onarım işlerinde uzun yıllardır bu konuda çalışmalarını devam ettiren engin tecrübeye sahip teknik servis kadromuzla en doğru ve hızlı hizmeti vermekteyiz. Bu hizmeti doğru ve planlı yapabilmek adına müşterilerimiz ile çeşitli servis anlaşmaları ya da yıllık bakım anlaşmaları imzalamaktayız.

Servis hizmetimizdeki iletişimi hızlandırmak için tamirmerkezi@ymh-teknoloji.com adresi, çok kısa bir süre önce kullanılmaya başlandı.

STOKLU YEDEK PARÇA

Temsil ettiğimiz tüm firmaların makine kritik yedek parçalarını ve aksesuarlarını, müşterilerimize daha hızlı hizmet sunabilmek amacıyla ithalatını kendimiz yapıp, doğrudan satışını gerçekleştirerek müşterilerimizden gelen talepleri anında karşılayabilmekteyiz.

MALZEME VE MAKİNE SATIŞ

Gerek makine gruplarında, gerekse diğer cihaz ve malzeme gruplarında en güvenilir, en güçlü ve en dayanıklı markaları bir araya getirip, elektronik üretim sektörüne yeni bir soluk kattık.

Malzeme ve makine satışında da müşterilerimize hızlı ve ekonomik uygulamaları en uygun çözümlerle sunarız ve temsil ettiğimiz firmaların yüksek deneyimleriyle müşterilerimize her daim güvenilir ürünler sağlarız.

EĞİTİM VE SEMİNERLER

Yatırımların, makinelerin, cihazların ve sarf malzemelerin kalitelerinin ve kullanım bilgilerinin yanı sıra, doğru süreçleri belirlemenin ve kontrol altında tutmanın da önemini biliyoruz. Bu nedenle elektronik sektöründeki tecrübe ve aldığımız eğitimleri bir araya getirerek eğitim setleri hazırladık. Bu eğitimler ile müşterilerimizin maksimum kalite ve verimlilik hedeflerine katkı sağlıyoruz.