Adres: Avni Dilligil Sokak, Köroğlu İş Merkezi No: 6/7 MecidiyeköyEmail: info@YMH-Teknoloji.com | ymh@YMH-Teknoloji.com

Peters


Konformal Kaplama Malzemeleri
Dolgu Malzemeleri

Peters

Peters Peters, baskılı devre kartlarının imalatından ve montajlı baskılı devre / elektronik bileşenlerin korunması için kullanılan kaplama çözümlerinden, otomotiv elektroniği, havacılık mühendisliği, endüstriyel alanlar, tıbbi teknoloji, LED uygulamaları ve diğer endüstriler için elektronikle ilgili yüksek teknolojili kaplamalar alanında küresel bir liderdir.

40 yılı aşkın bir süredir, devrim niteliğinde ve pratik çözümler sunmak için müşterileriyle yakın işbirliği içerisindedir. Yüksek derecede uzmanlaşmış araştırma ve geliştirme bölümü, yenilikçi ürünlerin sürekli konseptini ve gelişimini garanti eder.

Uluslararası dağıtım ofisleri ve dünya genelinde 65'ten fazla bölge temsilciliğiyle, 90'tan fazla ülkede, küresel olarak 3,500'ün üzerinde müşteriye hizmet veren uzmanlığa sahiptir.

Kempen-Almanya merkezli Peters Grup bağımsız bir aile şirketi olup tüm dünyada elektronik için sadece konformal kaplama kimyasalları sağlayan bir tedarikçidir.

Peters
Conformal, Coating, Compounds, Thinfilm, Thickfilm, Curing, Cleaning Agent, Silicone, Acrylic, Acrylate, Polyurethane, Epoxy, Peters Türkiye, Peters Turkey