Adres: Avni Dilligil Sokak, Köroğlu İş Merkezi No: 6/7 MecidiyeköyEmail: info@YMH-Teknoloji.com | ymh@YMH-Teknoloji.com

Kesme, Bükme ve Form Verme Makineleri

Burst & Zick

Burst & Zick

Kesme ve Bükme Makinesi C034

Burst & Zick

Burst & Zick kesme ve bükme cihazı tip C 034, eksenel komponent uçlarının 90°‘lik açısal bir konumda kesilmesi ve bükülmesi için tasarlanmıştır. Sağ ve sol bacaklardaki kesim uzunlukları için bağımsız kesim ayarları ve çok çeşitli işlem parametrelerine olanak sağlar.

Komponentler cihaza, manuel şekilde yerleştirilir. Komponent gövdesi, bükme örsleri arasında ortalanmalıdır. Ayak pedalına basıldıktan sonra komponent uçları her iki tarafa kenetlenir. Komponent uçları daha sonra istenilen uzunlukta kesilir ve istenilen forma bükülür. İşlenen komponent makinenin ön kısmından çıkartılır.

Boyut 200 x 200 x 280 mm
Ağırlık Yak. 6kg
Hava Basıncı 4 ila 6 bar
Min. Adım Ayarı (Pitch) C 034 S:12,5 mm, C 034 MİL: 7,5 mm
Max. Adım Ayarı (Pitch) C 034 S: 0,8 TO 1,4 mm, C 034 mil: 100 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø C 034 S:0,8 to 1,4mm, C034 mil:0,4 to 0,8 mm
İşleyiş Pnömatik Ayak Pedalı (Manuel)
Üretim Hızı 2.500 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 042

Burst & Zick

Burst & Zick tip C 042 cihazı,eksenel komponentlerin bacaklarının kesimi,bükümü ve şekillendirilmesi için tasarlanmıştır.

Değiştirilebilir parça ekipmanları kullanılarak bu cihazla çeşitli form konfigürasyonları elde edilebilir.Parça değişikliği iki dakikadan daha kısa sürede kolay ve güvenli bir şekilde yapılabilir. Ayarlama aralıkları cihazın ölçülerinde görüntülenmektedir. Bacaklardaki kabartma işlemi, belirli parça ekipmanlarıyla yapılmaktadır. Bu ekipmanlar müşteri gereksinimlerini karşılamak için üretilmiştir. Komponentler alete elle manuel olarak yerleştirilir. Komponent gövdesi bükme örsleri arasında ortalanmalıdır. Ayak pedalına basıldıktan sonra, komponent uçları her iki tarafa kenetlenir. Komponent uçları daha sonra istenilen uzunlukta kesilir ve istenilen forma bağlı olarak şekillendirilir. Bundan sonra, uçlar 90°‘lik açısal bir konumda bükülür. İşlenen bileşen daha sonra cihazın ön kısmından çıkartılır.

Boyut 300 x 500 x 210 mm
Ağırlık Yak. 8kg
Hava Basıncı 4 ila 6 bar
Min. Adım Ayarı (Pitch) C 042: 10 mm, C 042/S: 12,5 mm
Max. Adım Ayarı (Pitch) C 042: 70 mm, C042/S: 70 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø C 042: max. 0,8 mm, C 042/S max: 1,3 mm
İşleyiş Pnömatik Ayak Pedalı (Manuel)
Üretim Hızı 2.500 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 043B

Burst & Zick

Burst & Zick tip C 043 cihazı,eksenel komponentlerin bacaklarının kesimi,bükümü ve şekillendirilmesi için tasarlanmıştır.Kısa bacaklı komponentlerin baskı devre kartlarına yerleştirilmesini mümkün kılmak için, bacakların uygun uzunlukta kesilmesi, gereken eğime bükülmesi ve gerekirse preslenmesi gerekir. Hem uygun uzunluk hem de istenilen adım ayarı, ayarlama vidaları ile ayarlanmış olmalıdır. Bu kurulumdan sonra komponentler işlenebilir hale gelmektedir.Opsiyonel olarak ayarlar,dijital bir ekran ile kontrol edilebilir.

Komponent bacaklarının damgalanması kullanılan ekipmana bağlıdır. Bu araçlar müşteri gereksinimlerini karşılamak için üretilebilir. Makine, farklı ekipmanlar kullanılarak yeniden ayarlanabilir.

Bantlanmış şekilde besleme yapılan komponentlerde proses, otomatik olarak işlenebilir. İşlem hızı sürekli değişkendir. Farklı bükme boyutları için ekipman değiştirmek yaklaşık 2 dakika sürmektedir.

Boyut 840 x 480 x 450 mm
Ağırlık Yak. 55kg
Elektriksel Bağlantı 230 V / 50 Hz / 200 W
Bükme Şekli Yatay ve düşey bükümler
Min. Adım Ayarı (Pitch) C 042: 10 mm, C 042/S: 12,5 mm
Max. Adım Ayarı (Pitch) Yatay; 2,5 mm
Dikey; 5,0 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Yatay; 0,4 ile 1,3 mm
Dikey; 0,8 mm e bantlanmış
Komponentler Bantlanmış Besleme
Üretim Hızı 6.000 Komponent/Saat (Değişkenlik Gösterebilir)
Opsiyon Eksik komponentler için ek adım ayarı
Kesim uzunluğu için dijital ekranBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 043E

Burst & Zick

Burst & Zick tip C 043E cihazı,eksenel komponentlerin bacaklarının kesimi,bükümü ve şekillendirilmesi için tasarlanmıştır.Kısa bacaklı komponentlerin baskı devre kartlarına yerleştirilmesini mümkün kılmak için, bacakların uygun uzunlukta kesilmesi, gereken eğime bükülmesi ve gerekirse preslenmesi gerekir. Hem uygun uzunluk hem de istenilen adım ayarı, ayarlama vidaları ile ayarlanmış olmalıdır. Bu kurulumdan sonra komponentler işlenebilir hale gelmektedir.Opsiyonel olarak ayarlar,dijital bir ekran ile kontrol edilebilir.

Komponent bacaklarının şekillendirilmesi kullanılan ekipmana bağlıdır. Bu araçlar müşteri gereksinimlerini karşılamak için üretilebilir. Makine, farklı ekipmanlar kullanılarak yeniden ayarlanabilir.

Bantlanmış şekilde besleme yapılan komponentlerde proses, otomatik olarak işlenebilir. İşlem hızı sürekli değişkendir. Farklı bükme boyutları için ekipman değiştirmek yaklaşık 2 dakika sürmektedir.

Boyut 840 x 480 x 450 mm
Ağırlık Yak. 45kg
Elektriksel Bağlantı 230 V / 50 Hz / 200 W
Bükme Şekli Yatay ve düşey bükümler
Min. Bacak Aralığı Yatay; 7,5 mm
Dikey; 2,5 mm
Max. pitch Yatay; 50 mm
Dikey; 5 (7,5) mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Yatay; 0,4 ile 1,3 mm
Dikey; 0,8 mm
Komponentler Bantlanmış Besleme
Üretim Hızı 8.000 Komponent/Saat (Değişkenlik Gösterebilir)
Opsiyon Eksik komponentler için ek adım ayarı
Kesim uzunluğu için dijital ekranBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 043/ES

Burst & Zick

Burst & Zick tip C 043ES cihazı,eksenel komponentlerin bacaklarının kesimi,bükülmesi ve şekillendirilmesi için tasarlanmıştır.Kısa bacaklı komponentlerin baskı devre kartlarına yerleştirilmesini mümkün kılmak için, bacakların uygun uzunlukta kesilmesi, gereken eğime bükülmesi ve gerekirse şekillendirilmesi gerekir. Hem uygun uzunluk hem de istenilen adım ayarı, ayarlama vidaları ile ayarlanmış olmalıdır. Bu kurulumdan sonra komponentler işlenebilir hale gelmektedir.Kesme uzunluğu ve aralığı tamamen ayarlanabilirdir.

Komponent bacaklarının şekillendirilmesi kullanılan ekipmana bağlıdır.Bacak formunun istenilen şekilde sağlanması, farklı ekipmanlara özeldir ve müşteri gereksinimlerini karşılamak için üretilebilir. C 043 ve C 043 E tiplerinin farkı, bükme ve şekillendirme araçlarının yeniden düzenlenmesini mümkün kılan entegre pnömatiktir. Bu, kullanılan ekipmanların komponentlere yaklaşılabileceği anlamına gelir. Özellikle Gömme-Montaj boncuğu ile bükme yapılabilir.

Bantlanmış şekilde besleme yapılan komponentlerde proses, otomatik olarak işlenebilir. İşlem hızı sürekli değişkendir. Farklı bükme boyutları için ekipman değiştirmek yaklaşık 5 dakika sürmektedir.

Boyut 600 x 480 x 450 mm
Ağırlık Yak. 45kg
Elektriksel Bağlantı 230 V / 50 Hz / 200 W
Hava Basıncı 6 Bar
Bükme Aleti Yatay Bükümler
Min. pitch 7,5 mm
Max. pitch 50 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø 0,4 to 1,3 mm
Komponentler Bantlanmış Besleme
Üretim Hızı 3.600 Komponent/Saat
Opsiyon Kayıp bileşenler için manuel ek
Adım ve kesim uzunluğu için dijital ekran
Ön ayarlı ve ürün sayacı
Bileşen rulosu veya cephane paketi için anketBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 044

Burst & Zick

Burst & Zick C tipi 044 tip makinesi, dikey montaj için eksenel komponentlerin uçlarını kesmek ve şekillendirmek için tasarlanmıştır.

Değiştirilebilir kalıp takımları kullanılarak çeşitli form şekilleri verilebilir. Kısa uçlu komponentlerin elektronik devre kartlarına yerleştirilmesini mümkün kılmak için, uçların uygun uzunlukta kesilmesi ve istenilen formda oluşturulması gerekir.

Kurulum ayarları oldukça basittir ve her bir komponentin doğru şekillendirilmesi için sabitlenebilir.

Boyut 200 x 450 x 200 mm
Ağırlık Yak. 8kg
Hava Basıncı 5 to 6 Bar
Bacak Aralığı Min. 2,54 mm, max. 5,08 mm
Komponent Çapı Ø Min. 2 mm, max. 8 mm
Komponent Uzunluğu Min 4 mm, max. 10 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø C 044; 0,4 mm to 0,8 mm, C 44 S: 0,9 mm to 1,4 mm
Komponentler Açık ve Kayışlı (Manuel Besleme)
İşlem Pnömatik ayak pedalı ile manuelBurst & Zick

Kesme ve Şekillendirme Cihazı C 052/B

Burst & Zick

Burst & Zick model C052/B, 2 bacaklı radyal komponentleri kesmek ve şekillendirmek için tasarlanmıştır. Değiştirilebilir kalıp setleri kullanılarak çeşitli form şekilleri mümkündür.

İki farklı bükme şekli seçilebilir:
  • Uzak mesafeli dalga
  • İçe veya dışa bükülmüş z dalgası

Kalıp setleri müşteri talebine göre üretilebilir. Üçgen şekilli merkezleme kalıbı, 3,5 mm’den 20 mm’ye kadar olan bacak mesafeli komponentlerin tek bir kalıpta işlenmesine izin verir.İstenilen form için kalıbın yerleştirilmesi ve büyütülmesi için ayarlamalar yapılabilir.

Kullanımı kolay olan C052/ B, radyal komponentler için istenilen kaliteli formlamalar için ekonomik çözümler sunar.

Boyut 350 x 100 x 200 mm
Ağırlık Yak. 15kg
Hava Basıncı 4 to 6 Bar
Bacak Aralığı Min. 3,5 mm (2,5mm on inquiry) Max. 25 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 0,8 mm
İşleyiş PnömatikBurst & Zick

Kesme Makinesi C 053

Burst & Zick

Burst & Zick Cihazı Tip C 053, IC'ler de dahil olmak üzere eksenel veya radyal biçimdeki komponentlerin uçlarını istenen uzunlukta kesmek için tasarlanmıştır. Kapak plakası ve kesme ucu birbiriyle delinir, böylece tüm uçlar aynı anda kesilir. Plakalar, 60 HRC’ ye (aşınma değeri) kadar sertleştirilmiş ve cilalanmış yüksek kaliteli takım çeliğinden yapılmıştır.

Boyut 300 x 130 x 120 mm
Ağırlık Yak. 3kg
Hava Basıncı 4 to 6 Bar
Bacak Aralığı 2,5 mm and 2,54 mm
Delik Modeli 13 x 21 kenar konektörleri için delme delikleri; işlemsel yükselteçler ve transistörler için daire aralıkları;uzun uçlu bileşenleri kesmek için yanal sürgüler.
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø 0,8 mm to 1,0 mm
Kesme Uzunluğu Standart 3 mm (sorgulamada farklı boyutlar)
İşleyiş Pnömatik ayaklı pedal
Üretim Hızı 2.000 Komponent/Saat
Öne Çıkan Özellik Özel Matkaplanmış DeliklerBurst & Zick

Kesme Makinesi C 055H

Burst & Zick

Burst & Zick Cihazı Tip C 055H, IC'ler de dahil olmak üzere eksenel veya radyal biçimdeki komponentlerin uçlarını istenen uzunlukta kesmek için tasarlanmıştır. Kapak plakası ve kesme ucu birbiriyle delinir, böylece tüm uçlar aynı anda kesilir. Plakalar, 60 HRC’ ye (aşınma değeri) kadar sertleştirilmiş ve cilalanmış yüksek kaliteli takım çeliğinden yapılmıştır.

Boyut 280 x 140 x 120 mm
Ağırlık Yak. 1,5 kg
Bacak Aralığı 13 x 21 drill holes
Delik Deseni To 18/To 92/To 5: 2,54 x 1,27 mm 5,08 x 2,54 mm; 7,62 mm x 5,08 mm 8 ve 10 uçlu işlemsel yükselteçler için yuvarlak hatlar; uzun uçlu komponentlerin kesilmesi için yanlamasına kesikli.
Delik Çapı Ø 1,1 mm ( talep üzerine)
Kesme Uzunluğu Standart 3 mm
İşleyiş Manuel
Üretim Hızı Yak. 1.500 Komponent/Saat
Öne Çıkan Özellik Özel keskin matkaplanmış deliklerBurst & Zick

Çok Amaçlı Kesme ve Form Verme Makinesi C 055 S

Burst & Zick

Burst & Zick C tipi 055 S cihazı, eksenel veya radyal biçimdeki komponentlerin uçlarını ( IC’ler dahil) parçaların orta seviyede kesilmesi ve şekillendirilmesi için özel olarak geliştirilmiştir.

Bacakların kesilmesi ve şekillendirilmesi tek bir çalışma ile sağlanmaktadır. Kalıp setlerinin değişmesi 5 dakikadan fazla sürmez.

Boyut 280 x 140 x 120 mm
Ağırlık Yak. 1,5 kg
Hava basıncı 4 ila 6 bar
Bacak Aralığı 2,5 mm to 30 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø 0,4 mm to 1,0 mm
Kesme Uzunluğu Özel Aparatlarda Değişir
Bükme Uzunluğu Özel Aparatlarda Değişir
İşlem Pneumatic foot pedalBurst & Zick

Çok Amaçlı Kesme Makinesi C 057

Burst & Zick

Burst & Zick tip C 057 cihazı, eksenel ve radyal komponentlerin bacaklarını kesmek için tasarlanmıştır. IC’leri istenilen uzunluğa getirir. Dişi konnektörler bile bu cihazla işlenebilir. Çapraz hizalanmış bir kesme bıçağı tüm çalışma yüzeyi boyunca sürülür, böylece her komponent terminali kendi başına kesilir.

Plakalar yüksek kaliteli takım çeliğinden yapılmış, 60 HRC’ye kadar sertleştirilmiş ve parlatılmıştır.

Boyut 420 x 200 x 70 mm
Ağırlık Yak. 3,5 kg
Hava basıncı 4 ila 6 bar
Bacak Aralığı 2,5 mm ve 2,54 mm
Delik Deseni 13 x 21 kenar konektörleri için delme delikleri; işlemsel yükselteçler ve transistörler için yuvarlak hatvelar ; ve uzun uçlu bileşenleri kesmek için yanal olarak ayrılmıştır.
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø 0,8 mm to 1,3 mm
Kesme Uzunluğu Standart 3 mm (isteğe göre değişebilir)
İşlem Pnömatik Ayak Pedallı
Ürün Hızı 2.000 Komponent/Saat
Öne Çıkan Özellik Özel Matkaplanmış Delikler
Opsiyon 3-25 mm kesme uzunluğu ayarlanabilir.Burst & Zick

Çok Amaçlı Kesme Makinesi C 058

Burst & Zick

Burst & Zick tip C 058 cihazı, eksenel ve radyal komponentlerin bacaklarını kesmek için tasarlanmıştır. IC’leri istenilen uzunluğa getirir. Dişi konnektörler bile bu cihazla işlenebilir. Çapraz hizalanmış bir kesme bıçağı tüm çalışma yüzeyi boyunca sürülür, böylece her komponent terminali kendi başına kesilir.

Plakalar yüksek kaliteli takım çeliğinden yapılmış, 60 HRC’ye kadar sertleştirilmiş ve parlatılmıştır.

Boyut 780 x 230 x 110 mm
Ağırlık Yak. 28 kg
Hava basıncı 6 bar
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Ø on inquiry
Kesme Uzunluğu Standart 3 mm (isteğe göre değişebilir)
İşlem Pnömatik Ayak Pedalı
Ürün Hızı 2.000 Komponent/Saat
Opsiyon Özel Matkaplanmış DeliklerBurst & Zick

Çok Amaçlı Kesme Makinesi C 060

Burst & Zick

Burst & Zick GmbH model C060, 20 ila 22 mm ölçüsündeki jumper kablolarını kesmek ve şekillendirmek için tasarlanmıştır. Makine merkezden merkeze ayarlanabilir bir mesafeye sahiptir ve kesim uzunluğu değiştirmek için değiştirilebilir kalıp setleri kullanılır.

Tel düzleştirici, besleme kelepçesi ve geri tepme düzeneği, ayarlanılabilir besleme strokuyla birlikte her seferinde hassas bir jumper teli üretir.

Boyut 900 mm x 250 mm x 300 mm
Ağırlık Yak. 25 kg
Tel Kalınlığı-Çapı Ø 0,5 mm; 0,6 mm; 0,7 mm or 0,8 mm
Güç Kaynağı 230 V, 50 Hz / 100 W
Üretim Hızı 6.000 jumper kablo / saat
Aralık 5 mm to 75 mm
İkincil Bacak Min. 3 mmBurst & Zick

Çok Amaçlı Kesme,Bükme ve Form Verme
Makinesi C 062 / C063

Burst & Zick

Burst & Zick cihazları C 062 ve C 063, radyal uçlu hassas komponentleri işlemek için tasarlanmıştır. Bacakaların kesilmesi ve bükülmesi, komponent kasası üzerindeki eksenel kuvveti ortadan kaldırmak için entegre güç elemanı dahil tek adımda yapılır

Bir komponentin işlemi kesme, bükme ve şekillendirme içeriyorsa, iki işlem birimine ( Tip C 063) sahip olmanız gerekir

TYP C 062
Boyut 160 x150 x 110 mm
Ağırlık Yak. 3 kg
Hava basıncı 4 ila 6 bar
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 1,3 mm
İşlem Pnömatik Ayak Pedalı
Yapı İkili İşleme Ünitesi
Üretim hızı 1.000 to 1.500 Komponent/Saat


TYP C 063
Boyut 230 x 107 x 110 mm
Ağırlık Yak. 4 kg
Hava basıncı 5 ila 6 bar
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 1,3 mm
İşlem Pnömatik Ayak Pedalı
Yapı İkili İşleme Ünitesi
Üretim hızı 1.000 to 1.500 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme Makinesi C 66H

Burst & Zick

Burst & Zick cihaz tipi C066H ile, IEC spesifikasyonunu karşılayan tüm bantlanmış radyal komponentler istenilen uzunluğa kadar kesilebilir.

Boyut 103 x 225 x 240 mm
Ağırlık Yak. 2 kg
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bant deliği 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 1,0 mm
Kesim Uzunluğu 2,5 mm ve daha
İşlem Manuel
Üretim hızı 15.000 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme Makinesi C 066 HA

Burst & Zick

Burst & Zick cihazı tipi C 066 HA ile IEC spesifikasyonunu karşılayan tüm bantlanmış radyal bileşenler istenen uzunluğa kadar kesilebilir.

Komponentler için dışarıdan müdehale olanağı, her türlü kayış toleransını ortadan kaldırır.

Boyut 530 x 310 x 310 mm
Ağırlık Yak. 15 kg
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bant deliği 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 1,0 mm
Kesim Uzunluğu 2,5 mm ve daha
İşlem Manuel
Üretim hızı 5.000 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme Makinesi C 066 M

Burst & Zick

Burst & Zick cihazı tipi C 066 HA ile IEC spesifikasyonunu karşılayan tüm bantlanmış radyal bileşenler istenen uzunluğa kadar kesilebilir.

Komponentler için dışarıdan müdahale olanağı, her türlü kayış toleransını ortadan kaldırır.

Boyut 530 x 310 x 310 mm
Ağırlık Yak. 15 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 100W
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bant deliği 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 0,8 mm
Kesim Uzunluğu 2,5 mm ve daha
İşlem Motorla
Üretim hızı 35.000 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme Makinesi C 066 MA

Burst & Zick

Burst & Zick cihazı tipi C 066 MA ile IEC spesifikasyonunu karşılayan tüm bantlanmış radyal bileşenler istenen uzunluğa kadar kesilebilir.

Komponentler için dışarıdan müdehale olanağı, her türlü kayış toleransını ortadan kaldırır.

Boyut 530 x 310 x 310 mm
Ağırlık Yak. 25 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 100W
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bant deliği 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 1,0 mm
Kesim Uzunluğu 2,5 mm ve daha
İşlem Motorla
Üretim hızı 5.000 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme Makinesi C 066 MA-Z

Burst & Zick

Burst & Zick cihazı tipi C 066 HA ile IEC spesifikasyonunu karşılayan tüm bantlanmış radyal bileşenler istenen uzunluğa kadar kesilebilir.

Komponentler için dışarıdan müdehale olanağı, her türlü kayış toleransını ortadan kaldırır.

Boyut 530 x 310 x 310 mm
Ağırlık Yak. 20 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 100W
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bant deliği 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 0,8 mm
Kesim Uzunluğu 2,5 mm ve daha
İşlem Motorla
Opsiyon Parça SayıcıBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 067

Burst & Zick

Burst & Zick makinesi tip C067, TO-18,TO- 92,TO-126, TO-127 ve TO-220 tipindeki güç transistörlerini 3 veya daha fazla radyal uçla işlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca, makinenin beslenme miline uyan farklı komponentler (örn. LED’ ler ) de işlenebilir.

Boyut 500 x 350 x 400 mm
Ağırlık Yak. 25 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 100W
Bacak Aralığı İsteğe Bağlı
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 1 mm
İşlem Motorla
Komponent Boyuna sıralı dizilmiş
Üretim Hızı 3.500 pcs/hr
Opsiyon Yuvarlak konvetör ile bileşen tedarikiBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 068

Burst & Zick

Burst & Zick makinesi tip C067, TO-18,TO- 92,TO-126, TO-127 ve TO-220 tipindeki güç transistörlerini 3 veya daha fazla radyal uçla işlemek için tasarlanmıştır. Ayrıca, makinenin beslenme miline uyan farklı komponentler (örn. LED’ ler ) de işlenebilir.

Boyut 1100 x 550 x 500 mm
Ağırlık Yak. 20 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 100W
Bacak Aralığı 2,5 mm ve diğerleri
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø -
İşlem Motorla
Komponent Boyuna sıralı dizilmiş
Üretim Hızı 3.500 Komponent/SaatBurst & Zick

Kesme, Bükme ve Form Verme Makinesi C 069

Burst & Zick

Yatay ve dikey beslemeli kesme ve şekillendirme makinesi.

Kesme ve şekillendirme makinesi Tip C 069, dikey veya yatay besleme için 3 ila 23 bacaklı komponentleri kesmek ve şekillendirmek için tasarlanmıştır. Besleme dergileri ve kalıp setleri hızlı kurulum değişkenliklerine olanak sağlayacak şekilde modüler tasarımlıdır. Tüm kesme ve şekillendirme parametreleri müşteri isteğine göre üretilmektedir.

Boyut 600 x 600 x 450 mm
Ağırlık Yak. 40 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 200W
Hava basıncı 6 bar
Bacak Aralığı 2,5 mm ve diğerleri
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø -
İşlem Motorla
Komponent Boyuna veya yatay sıralı dizilmiş
Üretim Hızı 3.500 Komponent/SaatBurst & Zick

Çok Amaçlı Kesme,Bükme ve Form Verme
Makinesi C 069 G

Burst & Zick

Kayış toleranslarını ortadan kaldırmak için Burst & Zick C tipi 069 G makinesi, dışarıdan müdahale edilebilir bir yapıda tasarlanmıştır. Bununla, IEC- Normunu karşılayan ticari komponent kayışlarında olağan olan her şey işlenebilir. Komponent, maksimum ± 0,1 mm toleransla şekillendirilir ve kesilir. Komponentlerin tedariği sadece makara ile yapılır. Bunun için makine makara ve amo-paketi için birleşik bir yapıya sahiptir.

Kurulum süresinden tasarruf etmek ve özel formlar için gerekli tüm takım setleri tek bir üniteye monte edilir. Bu takım parçaları çok kısa sürede takılabilir veya değiştirilebilir. Bir araç kiti yerleştirilirken sürüş mekanizması otomatik olarak kitlenir. Makine, 2 işlem birimi çalıştırmaya hazırdır. Bir birim yukarı doğru diğer birim aşağı doğru formasyonlar gerçekleştirir. Komponentler,şekillendirildikten ve kesildikten sonra, toplama için bir kutuya atılırlar.

Boyut 1100 x 550 x 500 mm
Ağırlık Yak. 30 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 250W
Araçlar Çift işlem ünitesi (yukarı ve aşağı şekillendirme mümkündür)
Bacak Aralığı 2,54; 5,08; 7,62 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø Max. 0,8 mm
İşlem Motorla
Komponent Bantlı Besleme
Güç 3,500 BE/h
İsteğe Bağlı Ön seçim sayıcı ve parti sayacı
Şerit kıyıcı
Makara veya cephane paketi için birleşik konumBurst & Zick

Çok Amaçlı Otomatik Kesme Makinesi C 094

Burst & Zick

Boyut 500 x 400 x 500 mm
Ağırlık Yak. 20 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 250W
Hava basıncı 6 bar
Bacak Aralığı Min: 2,5 mm max: forma bağlı
Bant Delik Aralığı 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø 0,4 to 0,8 mm
Komponent bantlanmış
Teslim Yapısı Makara
Üretim Hızı Max. 4.000 pcs/hrBurst & Zick

Çok Amaçlı Otomatik Kesme Makinesi C 095

Burst & Zick

Automat C 095 özellikle bantlanmış radyal bileşenlerin rasyonel kesimi için geliştirilmiştir. Bileşenlerin tedariki makaralara özel yapılır. Bu nedenle Automat’ın birleştirilmiş bir anketi vardır. C094 yanlızca banttaki bileşenleri kabul ettiğinden, makaralı veya cephane paketi formantları kabul edilebilir. Ayrıca esnekliği nedeniyle C095, değiştirilmesi kolay bant kılavuzları ve araçları kullanarak 12,7 mm ve 15 mm aralıklarla bantlanmış bileşenlerin işlenmesine olanak tanır.

Boyut 500 x 400 x 450 mm
Ağırlık Yak. 20 kg
Güç Kaynağı 230 V / 50 Hz / 250W
Hava basıncı 6 bar
Bacak Aralığı Min: 2,5 mm max: 10 mm
Bant Delik Aralığı 12,7 mm ve 15 mm
Bacak Kalınlığı-Çapı Ø 0,4 to 0,8 mm
Komponent Bant Beslemeli
Teslim Yapısı Makara
Güç 5.000 BE/h