Adres: Avni Dilligil Sokak, Köroğlu İş Merkezi No: 6/7 MecidiyeköyEmail: info@YMH-Teknoloji.com | ymh@YMH-Teknoloji.com

Interflux


Interflux

Lehimleme Malzemeleri; Krem lehim, Tel Lehim, Flux, Yardımcı Kimyasallar

1980 yılında kurulan Interflux® Elektronik N.V., 30 yılı aşkın tecrübesi ile elektronik üretim endüstrisine yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikte lehimleme kimyasalları sağlar. Odak noktamız No-ResidueTM (artıksız) ürünleri; teknolojik flukslar, kesinlikle halojen içermeyen kimyasallar, VOC içermeyen flukslar, sentetik reçine ve reçine içermeyen formülasyonlar, krem lehim, tel lehim, çubuk lehim ve çok daha fazlasıdır... Interflux® Electronics N.V. ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Gerçek bir öncü
Lehimleme kimyasında yenilikçilik ve gelişim söz konusu olduğunda Interflux® Electronics N.V. hep ön planda olmuştur. IF2005M, Interflux® grubu tarafından tasarlanan, üretilen ve başarılı yapılan, katı içermeyen, No-ResidueTM (artıksız) türünün ilk fluksıdır. Ayrıca, Interflux yüksek performans ve yüksek kalite VOC içermeyen fluks grubunu sunan ilklerden biridir: PacIFic serisi. Interflux IF 14 ile artıkları fırçalanabilir lehim telini sunmuştur, bu özellik hâlâ eşsizdir.

Sorumlu ve sağlam
Interflux® Electronics N.V., Fotovoltaik güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtma sistemini Ghent’te kurarak, düşük karbon emisyonu tesisi haline geleceğini bizzat taahhüt etmiştir. Bugün yıllık CO2-egzoz oranı % 50'den fazla oranda düşürülmüştür. Interflux® Elektronik N.V., kanalizasyon suyu için Flaman Hükümeti’nin verdiği 'sıfır tahliye’ etiketine sahip biyolojik atık su arıtma sistemine sahiptir.

Dünya çapında destek
Interflux® Elektronik N.V., Interflux® adı altında 12 uluslararası kardeş şirketi, 3 stratejik üretim tesisi, acente ve distribütörlerinin oluşturduğu küresel ağ ile geniş bir destek ağı sağlar. Interflux® ürünler için yüksek kaliteli teknik, lojistik, satış ve yerinde müşteri desteği çok geniş ölçüde mümkündür.

Lehimleme Fluksları

Krem Lehimler

Lehim Telleri

Fluks Sprey Üniteleri

Yardımcı Ürünler