Adres: Avni Dilligil Sokak, Köroğlu İş Merkezi No: 6/7 MecidiyeköyEmail: info@YMH-Teknoloji.com | ymh@YMH-Teknoloji.com

Cyberoptics Otomatik Optik Inspection

Cyberoptics

Cyberoptics

Otomatik Optik Kontrol ve Krem Lehim Baskı Kontrol Sistemleri


Cyberoptics CyberOptics 30 yıldır Elektronik Üretim Makineleri sektörüne önder sensörler sunmaktadır. 200,000'den fazla sensörü sektöre sunan CyberOptics dizayn, üretim ve yazılımda sektör lideridir. Şu anda yüzlerce üretim tesisi CyberOptics sensörlerini kullanmaktadır.

CyberOptics sensör dizaynı, üretimi ve yazılımı ile kazandığı tecrübe ile Otomatik Optik Kontrol Sistemleri ve Krem Lehim Baskı Ölçme/Kontrol Sistemleri üretmektedir.

CyberOptics genel broşürü için tıklayınız.Cyberoptics

Ürünler

AOI- Otomatik Optik Kontrol Sistemleri, Baskılı Devre lehim-komponent kontrolü

Elektronik üretim sektöründe SMD kullanımın artması ve SMT komponentlerin küçülmesi ve hassaslaşması ile Otomatik Optik Kontrol Sistemleri ( Automated Optical Inspection - AOI) kullanımı çok yaygınlaşmış ve hemen hemen zorunlu hale gelmiştir.

3D AOI - CyberOptics PCB yüzeylerini 10mikrondan küçük hassasiyetle ölçebilecek 3 boyutlu sensör teknolojisini geliştirerek 3D AOI sistemlerini kullanıcıların hizmetine sundu. MRS (Multi-Reflection Suppression technology) adlandırılan ve yansımalı (lehim) yüzeylerde mükemmel sonuç veren sensör ve programlama/analiz tecrübesini birleştirerek en hızlı, güvenilir ve hassas 3D AOI sistemini oluşturdu. devamını oku

2D AOI - CyberOptics Otomatik Optik Kontrol Sistemleri hem lehimleme öncesi dizgi ve komponent kontrolü, hem de lehimleme sonrası lehim kalite analizi için tasarlanmıştır. Geliştirdiği ve kullandığı SAM (İstatiksel Görüntü Modelleme- Statistical Appearance Modeling) ve AI² (Otonom Görüntü Yorumlama - Autonomous Image Interpretation) yazılımları ile kolay programlama ve hatasız kontrolde liderdir. devamını oku

Cyberoptics

SPI - Otomatik Krem Lehim Ölçme/Kontrol Sistemleri

CyberOptics Otomatik Krem Lehim Ölçme ve Kontrol Sistemlerinin (SPI - Solder Paste Inspection) 1 numaralı tedarikçisidir. Elektronik üretimde kart üzerine uygulanan krem lehim miktar ve pozisyon kalitesi çok önemlidir. CyberOptics ilk SPI üreticisi ve tedarikçisidir, şu anda dünya çapında 3,500'in üzerinde kurulu çalışan sistemi mevcuttur. CyberOptics SPI Sistemleri baskılı krem lehimi üç boyutlu hassas ölçerek proses parametrelerine göre değerlendirir. devamını oku


CMM

SQ3000™ Multi-Function for 3D AOI, SPI & CMM

SQ3000, Otomatik Optik İnceleme (AOI), Lehim Pastası Denetimi (SPI) ve koordinat ölçümü (CMM) uygulamaları için inceleme ve ölçümü kapsayan güçlü araçlarla yüklü hepsi bir arada makinedir.
Parlak bileşenlerin ve yansıtıcı lehim bağlantılarının neden olduğu yansımaları titizlikle tanımlayan ve reddeden sektör lideri Çoklu Yansıma Bastırma (MRS) sensör teknolojisi ile son derece doğru veriler elde eder. Birden fazla yansımanın etkili bir şekilde bastırılması, son derece hassas ölçümler için kritik öneme sahiptir ve MRS'yi, çok yüksek kalite gereksinimleri olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için ideal bir teknoloji haline getirir.
devamını oku


Cyberoptics

3D Scanning & Metrology » CyberGage360™

CyberGage360™ parçaların 3D ölçümlerinin yük hız ve hassasiyetle yapılabilmesi için geliştirilmiş mükemmel bir cihazdır.

CyberGage360™ giriş ve çıkış kalite kontrol ve kalite güvence amacıyla kullanılabileceği gibi, hızı nedeniyle üretim alanında kullanılabilecek bir cihazdır.
devamını oku
Cyberoptics

Yazılım / Kontrol

CyberOptics ürettiği cihazların kontrolü ve programlanması için kullanılan yazılımların yanı sıra, sonuçların değerlendirilmesi ve raporlanması; kontrol, tamir ve kayıt yazılımları; uzaktan kontrol ve değerlendirme yazılımları; fabrika kontrol ve entegrasyon yazılımları (Endüstri 4.0) geliştirmiştir.
devamını oku