Temsilcisi olduğumuz, CyberOptics CyberCMM Software ile yazılım- Süreç kontrolü kategorisinde 2020 SMT China Vision Ödülü’nü Kazandı.

PRODUCTRONICA’19

Temsilcisi olduğumuz, CyberOptics CyberCMM Software ile yazılım- Süreç kontrolü kategorisinde 2020 SMT China Vision Ödülü’nü aldı. Ödül, 26 Ağustos 2020'de Shenzhen'deki NEPCON Asia’da düzenlenen törenle CyberOptics’e takdim edildi. CyberCMM, karmaşık uygulamaları programlamak için kullanılırken dünyanın ilk sıralı CMM'si olan SQ3000 çok fonksiyonlu sistemi ile fazla ayarlama gerektiren yavaş, yoğun bir kurulum gerektirengeleneksel CMMS’e göre büyük kolaylık sağlamakta. Eş düzlemsellik, mesafe, yükseklik ve X,Y dahil olmak üzere geleneksel koordinat ölçüm makinesinden (CMM) çok daha hızlı tüm kritik noktalarda yüzde 100 yüksek doğrulukta koordinat ölçümü, metroloji düzeyinde ölçüm sağlayan kapsamlı yazılım.

CyberOptics Başkanı ve CEO'su Dr. Subodh Kulkarni ödül hakkında yaptığı açıklamada , CyberCMM yazılımları için 3. ödüllerini almaktan mutluluk duyduklarını belirtirken “Müşteriler, yalnızca kritik hataları tespit etmekle kalmayıp süreçlerini de hızlı ve etkili bir şekilde yönetmek için kritik parametreleri ölçme becerisine de değer veriyor. Bunu hepsi bir arada bir sistemle gerçekleştiren CyberCMM bu nedenle önemli bir rekabet avantajı sağlıyor." Dedi.