CYBEROPTICS OTOMATİK OPTİK INSPECTION

cyberoptics_logo

Otomatik Optik Kontrol ve Krem Lehim Baskı Kontrol Sistemleri

CyberOptics-P0

CyberOptics-P1CyberOptics 30 yıldır Elektronik Üretim Makineleri sektörüne önder sensörler sunmaktadır. 200,000'den fazla sensörü sektöre sunan CyberOptics dizayn, üretim ve yazılımda sektör lideridir. Şu anda yüzlerce üretim tesisi CyberOptics sensörlerini kullanmaktadır.

CyberOptics sensör dizaynı, üretimi ve yazılımı ile kazandığı tecrübe ile Otomatik Optik Kontrol Sistemleri ve Krem Lehim Baskı Ölçme/Kontrol Sistemleri üretmektedir.

CyberOptics genel broşürü için tıklayınız.

Ürünler
AOI- Otomatik Optik Kontrol Sistemleri, Baskılı Devre lehim-komponent kontrolü
CyberOptics-P2Elektronik üretim sektöründe SMD kullanımın artması ve SMT komponentlerin küçülmesi ve hassaslaşması ile Otomatik Optik Kontrol Sistemleri ( Automated Optical Inspection - AOI) kullanımı çok yaygınlaşmış ve hemen hemen zorunlu hale gelmiştir.

3D AOI - CyberOptics PCB yüzeylerini 10mikrondan küçük hassasiyetle ölçebilecek 3 boyutlu sensör teknolojisini geliştirerek 3D AOI sistemlerini kullanıcıların hizmetine sundu. MRS (Multi-Reflection Suppression technology) adlandırılan ve yansımalı (lehim) yüzeylerde mükemmel sonuç veren sensör ve programlama/analiz tecrübesini birleştirerek en hızlı, güvenilir ve hassas 3D AOI sistemini oluşturdu.
(devamını oku..)

2D AOI - CyberOptics Otomatik Optik Kontrol Sistemleri hem lehimleme öncesi dizgi ve komponent kontrolü, hem de lehimleme sonrası lehim kalite analizi için tasarlanmıştır. Geliştirdiği ve kullandığı SAM (İstatiksel Görüntü Modelleme- Statistical Appearance Modeling) ve AI² (Otonom Görüntü Yorumlama - Autonomous Image Interpretation) yazılımları ile kolay programlama ve hatasız kontrolde liderdir.
(devamını oku..)

CyberOptics-P3SPI - Otomatik Krem Lehim Ölçme/Kontrol Sistemleri
CyberOptics Otomatik Krem Lehim Ölçme ve Kontrol Sistemlerinin (SPI - Solder Paste Inspection) 1 numaralı tedarikçisidir. Elektronik üretimde kart üzerine uygulanan krem lehim miktar ve pozisyon kalitesi çok önemlidir. CyberOptics ilk SPI üreticisi ve tedarikçisidir, şu anda dünya çapında 3,500'in üzerinde kurulu çalışan sistemi mevcuttur. CyberOptics SPI Sistemleri baskılı krem lehimi üç boyutlu hassas ölçerek proses parametrelerine göre değerlendirir.
(devamını oku..)

CyberOptics-P43D Scanning & Metrology » CyberGage360™
CyberGage360™ parçaların 3D ölçümlerinin yük hız ve hassasiyetle yapılabilmesi için geliştirilmiş mükemmel bir cihazdır.

CyberGage360™ giriş ve çıkış kalite kontrol ve kalite güvence amacıyla kullanılabileceği gibi, hızı nedeniyle üretim alanında kullanılabilecek bir cihazdır. (devamını oku..)

CyberOptics-P5Yazılım / Kontrol
CyberOptics ürettiği cihazların kontrolü ve programlanması için kullanılan yazılımların yanı sıra, sonuçların değerlendirilmesi ve raporlanması; kontrol, tamir ve kayıt yazılımları; uzaktan kontrol ve değerlendirme yazılımları; fabrika kontrol ve entegrasyon yazılımları (Endüstri 4.0) geliştirmiştir. (devamını oku..)