YAMAHA ZİYARETİ (25 MAYIS 2015)

Yamaha Motor IM Japon Yönetimi’nin Türkiye Elektronik Sektörü’ne Gösterdiği Önem!

Türkçe PDF / İngilizce PDF

Bu haberin Global SMT & Packaging sitesi yayını için tıklayınız

yamaha_ziyaretiYamaha Motor IM, Avrupa ve Amerika Grup Müdürü Mr. Ichiro Arimoto, Ankara, İzmir ve İstanbul bölgelerindeki elektronik firmalarını ziyaret etti. Türkiye pazarı Yamaha için önemli bir pazar. Türkiye’de kurulu birçok Yamaha üretim makineleri mevcut; “Dolayısıyla, yaptıkları işlerde bizi görevlendiren bu sadık müşterilere bizler de saygımızı ve minnettarlığımızı göstermek istedik” dedi Mr. Arimoto.

Yamaha Motor IM, Türkiye çözüm ortağı YMH Teknoloji ile birlikte Türkiye pazarına modern toplam hat çözümleri sağlamaya kararlıdır. Yamaha üstün kalitesi, sınıfında en iyi yerel destek ve güvenilirliği ile müşteriler için hayati bir performans sağlar.

Arimoto San Türkiye pazarının Yamaha için stratejik öneme sahip olduğunu açıkladı: “Türkiye yıldan yıla istikrarlı ve sağlıklı bir büyüme gösteren dünyadaki birkaç ekonomiden biridir. Bu güzel ülkenizde değerli zaman geçirdikten sonra, Türk pazarının potansiyelini artık daha iyi anlamış bulunmaktayım. Tanıştığım tüm insanlar ve şirketler ülkeleri ve işleri/meslekleri ile kıvanç duyan, hırslı ve profesyonel kişilerdi. Elektronik sanayinizin, Avrupa'da yer edinme misyonu olduğunu hissediyorum.

Türkiye ziyaretim ileride daha fazla ortak iş yapma fırsatları için bana ilham kaynağı olmuştur. Yamaha ve Yamaha’nın Türkiye’deki yetkili satış ve servis ortağı YMH Teknoloji’nin bizim desteğimiz ile artık Türkiye pazarında bundan sonraki adımı atacağını duyurmaktan çok memnunum. Yamaha Sigma serisi Türkiye’de YMH Teknoloji aracılığı ile tanıtılacaktır. Ayrıca, İstanbul'da açılacak özel bir uygulama merkezi aracılığı ile mevcut ve gelecekteki müşterilerine sınıfında en iyi desteği ve danışmanlık hizmetini sağlayacağız.

Yamaha Motor IM Europe
Hansemannstrasse 12, 41468 Neuss, Germany
Office phone (reception): + 49-2131-2013520
http: www.yamaha-motor-im.eu