YAMAHA MOTOR IM, YMH TEKNOLOJİ İLE ÇALIŞMA KARARI ALDI (10 MART 2015)

Basın Bülteni Türkçe PDF / Press Release English PDF

yamaha-ymh1

Yamaha Motor IM, Türkiye Elektronik Pazarı için Yamaha Toplam Hat Çözümlerinin sunulmasında YMH Teknoloji Elektronik Mühendislik Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ile birlikte çalışma kararı aldı.

Yamaha Motor Intelligent Machinery (IM) müşterileri, Yamaha’nın elektronik yüzey montaj teknolojisinde (SMT) geliştirme ve üretimdeki 30 yıllık tecrübesine güvenebilirler.

Market lideri olarak, Yamaha Intelligent Machinery’nin endüstriye sunduğu etkileyici yüksek kalite ve verimliliği, en düşük işletme ve üretim maliyetini garanti eder. Yamaha, toplam hat çözümlerini eşsiz Kalite Güvence Yazılımını ile birlikte sunmaktadır. Yamaha’nın akıllı SMT üretim çözümleri, Krem Lehim Baskı Makinesi ve Dispenser’dan Yüzey Montaj Dizgi Sistemlerine, AOI çözümlerinden fabrika kontrol yazılımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Türkiye marketi Yamaha için çok önemli bir market. Yamaha Türkiye’ de en fazla kurulu makinesi olan SMT markası. YMH Teknoloji Genel Müdürü Halil Erdoğan ve YMH Teknoloji Satış Direktörü Mehmet Emin Yaman uzun yıllardır Türkiye’ de Yamaha makinelerinin satışı ve desteği konusunda başarılı işler yaptılar. Kendilerinin Yamaha SMT çözümleri konusunda derin bilgileri engin bilgi birikimleri ile birleşerek, bundan sonra Yamaha’nın sanat harikası toplam hat çözümlerindeki başarısının genişlemesinde önemli anahtar rol oynayacaktır.

Yamaha’nın toplam hat çözümleri konsepti başarısını, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında çift haneli büyüme olarak kendini gösterdi ve eminiz gelecek yıllarda da bu devam edecek.

Özellikle Otomotiv sektörü, Yamaha’nın Güvenilir Teknolojisini sunduğu hayati performans eşiğini üstün kalite, destek ve güvenilirliği ile birleştiren heyecan verici endüstrilerden bir tanesidir.

YMH Teknoloji Hakkında;
Elektronik üretim sektöründe uzun süredir faaliyet gösteren Halil Erdoğan ve Mehmet Emin Yaman, kadrolarına tecrübeli ve başarılı servis/satış mühendislerini de katarak YMH Teknoloji’yi kurdular.

YMH Teknoloji, tecrübeli kadrosu ile birlikte YAMAHA IM’in SMT Üretim sistemlerine konsantre olarak; başarılı, verimli ve ekonomik sistemler sunmayı; sistemlerin en başarılı şekilde çalışması için maksimum destek vermeyi hedeflemektedir.

İletişim Bilgileri:
YMH Teknoloji Elektronik Mühendislik Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Adres: Avni Dilligil Sk., Köroğlu İş Merkezi, No: 6/7, Mecidiyeköy
34394 İstanbul
Ofis Tel: +90 (212) 347 10 23
web: www.YMH-Teknoloji.com

Halil Erdoğan, Genel Müdür
Cep: +90 (532) 382 03 20
Email: halil.erdogan@YMH-Teknoloji.com

Mehmet Emin Yaman, Satış Direktörü
Cep: +90 (544) 593 95 13
Email: mehmet.yaman@YMH-Teknoloji.com

Yamaha Motor IM Europe
Patrick de Wit, General Manager SMT Business Group
Hansemannstrasse 12, 41468 Neuss, Germany
Office phone (reception): + 49-2131-2013520
Email: patrick.dewit@yamaha-motor.de
http: www.yamaha-motor-im.eu