TEMSİLCİLİKLERİMİZE YENİLERİ EKLENDİ (20 HAZİRAN 2016)

Çözüm ortaklarımıza SMT Thermal, InterFlux ve ABchimie firmalarını da kattık.

Konularına hakim, teknoloji geliştiren, öncü ve kaliteli ürünleri uygun maliyetlerle sunan lider firmalarla çalışmak, en önemli prensiplerimizdendir. Bu prensibimize uygun olarak SMT Thermal, InterFlux ve ABchimie firmaları ile çalışmaya başlamaktan sevinçliyiz ve gururluyuz.

Yeni firmalarımızın ürünleri için internet sayfalarımızı yakında yayınlayacağız. Bu sürede ilginizi çeken ürünlerle ilgili aşağıdaki web sitelerine ulaşabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

smt_logoReflov lehimleme, Vakum lehimleme, Kürleme, Termal test

SMT Thermal, elektronik sektörüne stabil, güçlü ve üstün teknoloji SMT Reflov Lehimleme Fırınları, Vakum Lehimleme Fırınları, Kürleme Fırınları ve Termal Test Sistemleri sağlayan dünyada lider firmadır. Bu sistemler için kullanılan bir çok teknolojiyi geliştirmiştir ve geliştirdiği bazı teknolojileri halen sadece kendisi kullanmaktadır.

Detaylı Ürün Bilgileri için: http://www.smt-wertheim.de/en/products.html

SMT firmasının Türkiye temsilcisi YMH Teknoloji’yi duyurduğu haber için tıklayınız.

interflux_logoLehimleme Malzemeleri; Krem lehim, Tel Lehim, Flux, Yardımcı Kimyasallar
1980 yılında kurulan Interflux® Elektronik N.V., 30 yılı aşkın tecrübesi ile elektronik üretim endüstrisine yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikte lehimleme kimyasalları sağlar. Odak noktamız No-ResidueTM (artıksız) ürünleri; teknolojik flukslar, kesinlikle halojen içermeyen kimyasallar, VOC içermeyen flukslar, sentetik reçine ve reçine içermeyen formülasyonlar, krem lehim, tel lehim, çubuk lehim ve çok daha fazlasıdır... Interflux® Electronics N.V. ISO 9001 sertifikasına sahiptir.

Gerçek bir öncü
Lehimleme kimyasında yenilikçilik ve gelişim söz konusu olduğunda Interflux® Electronics N.V. hep ön planda olmuştur. IF2005M, Interflux® grubu tarafından tasarlanan, üretilen ve başarılı yapılan, katı içermeyen, No-ResidueTM (artıksız) türünün ilk fluksıdır. Ayrıca, Interflux yüksek performans ve yüksek kalite VOC içermeyen fluks grubunu sunan ilklerden biridir: PacIFic serisi. Interflux IF 14 ile artıkları fırçalanabilir lehim telini sunmuştur, bu özellik hâlâ eşsizdir.

Sorumlu ve sağlam
Interflux® Electronics N.V., Fotovoltaik güneş panelleri ve güneş enerjili su ısıtma sistemini Ghent’te kurarak, düşük karbon emisyonu tesisi haline geleceğini bizzat taahhüt etmiştir. Bugün yıllık CO2-egzoz oranı % 50'den fazla oranda düşürülmüştür. Interflux® Elektronik N.V., kanalizasyon suyu için Flaman Hükümeti’nin verdiği 'sıfır tahliye’ etiketine sahip biyolojik atık su arıtma sistemine sahiptir.

Dünya çapında destek
Interflux® Elektronik N.V., Interflux® adı altında 12 uluslararası kardeş şirketi, 3 stratejik üretim tesisi, acente ve distribütörlerinin oluşturduğu küresel ağ ile geniş bir destek ağı sağlar. Interflux® ürünler için yüksek kaliteli teknik, lojistik, satış ve yerinde müşteri desteği çok geniş ölçüde mümkündür.

Detaylı Ürün Bilgileri için: http://interflux.com/en

abchimie_logoABchimie Konformal Kaplama Malzemeleri, PCB temizleme Kimyasalları
ABchimie, elektronik endüstrisinin Fransız lideri:
ABchimie on yıldan fazla bir süredir PCB’leri temizlemek ve korumak için profesyonel çözümler oluşturur, üretir ve sektöre sunar. Konformal kaplama malzemeleri, silikonlar kaplama malzemeleri, dolgu malzemeli, bakım ve temizlik solüsyonlarının oluşturduğu geniş ve önemli ürün yelpazesi ile, ABchimie her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

Detaylı Ürün Bilgileri için: http://abchimie.com/en/products/