SMT HYBRID PACKAGING FUARI, NUREMBERG (05-07 MAYIS 2015)

05-07 MAYIS 2015 Tarihlerinde Almanya Nürnberg’de düzenlenen SMT HYBRID PACKAGING Fuarına katıldık.

smtfuarYMH Teknoloji tam kadro olarak 5-7 Mayıs 2015 tarihleri arasında Almanya’ nın Nuremberg kentinde düzenlenen SMT Hybrid Packaging 2015 fuarını ziyaret ettik. 3 gün süren fuar boyunca iş geliştirmeye yönelik görüşmeler ile bilgi ve tecrübelerin paylaşımı yapıldı.

Dostlarımız ve tanıdıklarımızı görmemizin yanı sıra tedarikçilerimizle yüz yüze görüşme imkanı bulduk. Yeni oluşumumuz YMH Teknoloji’nin gördüğü ilgi, beğeni ve destek bizleri gururlandırdı.

Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde önemli tedarikçilerle görüşmeler yaptık. Bunların bazıları ile temsilcilik anlaşmaları yapılırken diğerleri ile de halen görüşmeler ve çalışmalarımız devam etmektedir.

Bu yıl 28. düzenlenen fuarda ziyaretçiler de en son yenilik ve gelişmelerden haberdar olma fırsatını yakaladı. 31 ülkeden 470 katılımcı firma ile gerçekleşen fuar sistem entegrasyonu ve mikro elektronik konuları hayli ilgi çekti.

YMH Teknoloji olarak gelecek yıl 26-28 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek fuara yine tam kadro katılmayı hedeflemekteyiz.