PVA AVRUPA TEKNİK DESTEK VE UYGULAMA MERKEZİ EYLÜL AYINDA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞ İLE FAALİYETE GEÇİYOR (03 EYLÜL 2015)

PVA-Logo
Konformal kaplama ve hassas dispens sistemlerinin tedarikçisi ve global üreticisi, PVA (Precision Valve & Automation, Inc.) firmasının, Hollanda’nın Helmond şehrinde gerçekleşecek olan “Avrupa Teknik Destek ve Uygulama Merkezi” açılışını duyurmaktan mutluluk duyarız.

Yeni tesiste kurulan müşteri eğitim sınıfları, siz değerli müşterilerimize teknik destek, uygulama mühendisliği ve ürün tanıtımları konularında ev sahipliği yapacaktır.

Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Pieter Van der Vorst, yeni tesisin, Avrupa genelindeki yeni iş fırsatlarını ve kurulum çalışmalarını destekleyen önemli bir kaynak olduğunu belirtti ve PVA’in Avrupa’daki varlığını genişletmeye kararlı olduğunu ekledi.

Satış ve Pazarlama Müdürü Frank Hart ise, bu projenin yaklaşık 5 yıldır devam eden bir proje olduğunu ve bu çalışmaların sonucunda doğru kişilerle; hem ulaşım için en uygun, hem de çalışanlar için istek uyandırıcı bir lokasyonda tesisi açacaklarını bildirdi. Helmond tesislerine Eindhoven Havaalanı’ndan 30 dakika ve Düsseldorf Havaalanı’ndan 1 saat içinde ulaşılabilir.

Büyük açılış 14 Eylül 2015 Pazartesi günü, sektördeki profesyonellerin davet edildiği bir kokteyl resepsiyonu ile başlayacak olup, hafta boyunca devam edecek ve 17 Eylül 2015 Perşembe günü sona erecektir.

Bireysel toplantılar ve tanıtımlar da içeren bu aktiviteler, PVA firmasının Avrupa’daki temsilcileri ve müşterileri için iyi bir fırsat niteliğindedir.

İlgilenenler ymh@ymh-teknoloji.com adresine bir e-posta göndererek, etkinliğe kayıt olabilir veya bireysel toplantı planlayabilir.