PVA AVRUPA TEKNİK DESTEK VE UYGULAMA MERKEZİ AÇILDI (05 Ekim 2015)

pva-haber
Konformal kaplama ve hassas dispens sistemlerinin tedarikçisi ve global üreticisi, PVA (Precision Valve & Automation, Inc.) firmasının, “Avrupa Teknik Destek ve Uygulama Merkezi” 14-17 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşen görkemli bir organizasyon ile Hollanda’nın Helmond şehrinde açıldı.

14 Eylül tarihinde kokteyl resepsiyonu ile başlayan muhteşem açılışa, Avrupa’nın dört bir yanından katılan misafirler PVA Başkanı Mr. Tony Hynes tarafından karşılandı. Mr. Hynes bu büyük açılışın kendileri için fevkalade bir başarı olduğunu ve bu tesisin, Avrupa’daki müşteriler ve distribütörlere daha iyi hizmet verilmesine ve PVA’in daha da büyümesine büyük katkısı olacağını belirtti.

Yeni tesiste kurulan müşteri eğitim sınıfları, toplantı odaları, yedek parçalar için büyük depo alanı ve demo odaları, müşterilerin PVA ürünlerini daha yakından tanımasını ve her konuda teknik destek almasını sağlayacaktır.

pva-haber-resimSatış ve Pazarlama Müdürü Frank Hart, yeni tesis sayesinde servis mühendislerinin müşterilerine çok daha kolay ve hızlı ulaşacaklarını söyleyerek, Avrupa Genel Müdürü Mr. Pieter van der Vorst’un tesisi restore etme ve bu güzel açılışı organize etme konusunda sağlamış olduğu koordinasyon ile harika bir iş başardığını anlattı.

Organizasyonda teknik kişiler PVA’in önemli ürünleri hakkında teknik sunumlar yaparken, müşteriler bu kişiler ile kendi ürünleri ve uygulamaları hakkında bireysel toplantılar yapma ve çeşitli eğitimler alma fırsatı buldu. Tesis gelecekte de PVA müşterileri için bu önemli ve gerekli kaynakları sunmaya devam edecektir.

Orijinal Duyuruyu İndirmek İçin Tıklayınız >>